Sluneční dioptrické brýle | Polarizační klip | Motýlek | Zdraví

Potřebujete sluneční dioptrické brýle, ale nechce se Vám utrácet zbytečných x-tisíc? Měl jsem ten samý problém, který jsem vyřešil. Jedná se o praktické řešení, které možná nepotěší módní návrháře. Účel to splní a to je pro mě hlavní. Zejména když polarizační klip (motýlka) používám jen v autě proti přímému slunečnímu záření. Když můžete za pár korun vyřešit elegantně něco, co kvůli penězům oddalujete několik měsíců nebo dokonce roků a ničíte si kvůli tomu oči, na módu se neohlížejte. 


Sluneční dioptrické brýle | Polarizační klip pomůže

     V dnešní době to již v optice nezažijete, že by Vám někdo nabízel toto ideální řešení, které Vám pomůže s nepříjemnými a pro zrak nebezpečnými slunečními paprsky. Proč? To je jednoduché. Optika z toho nic nemá – jen pár korun. Je lepší, když Vám nabídne dražší řešení v podobě slunečních dioptrických brýlí za několik tisíc, než aby Vám nabídla polarizační klip za pár stovek. Nejen, že z toho bude mít pár korun, ale nezíská tržbu ze zakoupení slunečních dioptrických brýlí. Jedná se o praktické řešení pro krátkozraké, co nosí dioptrie – pro řidiče zejména. Nejedná se o nějaké moderní řešení či vizuálně lákavé – je to praktický pomocník.

     Již delší dobu jsem na to myslel, že Vám napíši o této vychytávce, kterou mi nabídl před mnoha lety jeden poctivý optik. Konečně jsem se k tomu dostal – snad Vám to pomůže.


Trendy magnetický klip (dokonale přilne k brýlím, ale připlatíte si)

     Co optika velmi ráda nabízí, jsou trendy obroučky, na které je možné nasadit magnetický klip, který má naprosto identický rám. Běžně nepoznáte, že je klip se sluneční clonou na brýlích umístěn. Je to hezká a praktická věc, jen je to docela drahé. Proto je to to první, co Vám optika nabízí. Slušně u toho může vydělat. Jediné omezení, které zde vidím, je to, že si musíte koupit jen některé typy obrouček, které jsou pro umístění magnetického klipu určené – musí mít rovnější přední kostru, na kterou se klip nasazuje. My hledáme ale řešení pro každého. Takže se vrátíme k našemu tématu 😉


Pro koho je polarizační klip na dioptrické brýle určen?

     Jedete v autě, nebo jste rybář a sedíte u vody. Slunce Vám svítí do obličeje. Majiteli dioptrických brýlí většinou nabídne optik sluneční dioptrické brýle. Připravte si obnos v tisícikorunách. Proč ale? Řešení, které pro Vás mám, stojí většinou kolem 200 – 400 Kč. Jedná se o tzv. polarizační klip. Je to praktický pomocník, který Vám vyřeší problém. Myslete na své zdraví a šetřete svůj zrak.

     Ano, souhlasím, není to žádná krása, ale když vezmete v potaz fakt, že už Vám nebudou svítit přímé sluneční paprsky do očí, velmi snadno na to v autě nebo na rybách zapomenete. Sám jej používám v autě velmi často. V podstatě kdykoliv sednu do auta, vyndám si jej z přihrádky, která je určená jen pro brýle. Ani je nemám v obale, protože se mi v přihrádce s ničím jiným netlučou. Nemusím rozkládat postranice a rovnou nasazuji na své dioptrické brýle. Chráním své oči před sluníčkem. Myslím na svoje zdraví – na stáří. 


Ušetříte peníze i své oči

     Mnoho lidí si nemůže dovolit koupit si další brýle – sluneční dioptrické, samozatmavovací brýle nebo brýle s možností přiložení trendy magnetického klipu. Polarizační klip, i když jej móda a současné trendy přímo nevychvalují, je ideální pomocník pro každého, kdo má dioptrické brýle na nose. Stojí pár korun. Může si ho koupit každý, kdo si říká, že si někdy ty sluneční dioptrické brýle koupí 😉


2 nejčastější typy motýlků (polarizačních klipů/klipů)

  1. žluté – na noční řízení, ale také do mlhy, zataženo, sněžení
  2. šedé – na ostré slunce či pod mrakem – univerzální použití

Typy uvádíme proto, aby bylo pro Vás snazší si vybrat. Někdo si již kupuje oba klipy naráz a v autě nebo na rybách již pak volí dle stavu počasí.


Odkaz

Polarizační klipy můžete nakoupit zde. Doporučujeme kupovat jen s UV 400! 

Na polarizační klipy se také můžete poptat i v optikách. Ne každá optika je nabízí. Když se nezeptáte, většinou Vám nebude tato varianta nabídnuta. 


Polarizační klip na dioptrické brýle (klip, který jsem si objednal)

Sluneční dioptrické brýle |  Polarizační klip | Zdraví
Zde můžete vidět pacičky, díky kterým polarizační klip bude na Vašich dioptrických brýlích držet. Do auta ideální řešení.

Upozornění

     Polarizační klip nesedí na všechny typy brýlí. Plastové brýle, které nemají pacičky na sedýlkách, mají někdy malý prostor pro zasunutí polarizačního klipu. Jsou to brýle z umělé hmoty v jednom kuse. To neznamená, že by polarizační klip nebylo možné pro plastové brýle použít. Moje žena má plastové brýle, které jsou celé vč. sedýlek ulité z jednoho kusu plastu – přesto polarizační klip může používat. Také se jí nechce kupovat sluneční dioptrické brýle. Proto jsme si objednali motýlky a konečně nám nesvítí do očí sluníčko a my si tak neničíme zbytečně oči.


Úprava

     Když si zakoupíte polarizační klip, můžete si jej doupravit. Nebo si můžete na klipu předkreslit obvod svých dioptrických brýlí a následně nůžkami zastřihnout. Okraje pak nezapomeňte dočistit jemným smirkovým papírem. V optikách je postup obdobný. 


Poslední aktualizace dne: 03.12.2017

(72)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


1) Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


2) Podpořte nás finančně  -  i 50 Kč nám pomůže dělat věci lépe

Platba kartou on-line prostřednictvím GoPay (česká) nebo Paypal.

Podpora na provoz stránek | Podpora | GoPay Podpora na provoz stránek | Podpora | PayPal

3) Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

 Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkáníZdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) Dovolenou s bezlepkovou stravou

Dovolená s bezlepkovou stravou | Pro bezlepkáře | Pro celiaky | BLP


4) 100% přírodní deodorant - krystal (šetrné a účinné)

Krystal deo | 100% přírodní | Šetrné přesto účinné | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás