Podpořte nás! | Jsme na hranici svých možností | Chceme jít správným směrem

take and give_resize


Jestli Vás magazín Rady ze života baví, a přináší Vám inspiraci, rádi bychom Vás požádali o podporu. Rady ze života se dostaly na hranici svých možností, kterou bez prostředků (bez investic) není možné překonat. Pokud chceme jít dál správným směrem, a po roce působení překonat další metu, potřebujeme prostředky pro rozvoj. Proto se obracíme na Vás, na naše čtenáře. Vaše finanční dary budou použity pouze do stránek, nikam jinam. Podpora je pro nás nyní to, co nás může posunout do vyšších pater, abychom se nemotali v začarovaném kruhu. Podpora od Vás se přímo odrazí v tom, co Vám budeme v budoucnu nabízet a v jaké kvalitě. Snažíme se posouvat a neustále vyvíjet, je to jeden z našich hlavních cílů. Za jakoukoliv pomoc a podporu děkujeme!


Podpora Rady ze života | Pozvěte nás „na kafe“ | 2 možnosti

pozvěte nás na kafe_resize


      Můžete si zvolit ze 2 možností, jak naše stránky podpořit. My tomu říkáme: „Pozvěte nás na kafe“. Nastavte trvalý nebo jednorázový příkaz na náš účet nebo proveďte on-line platbu prostřednictvím Vaší karty (Paypal). Veškeré Vaše příspěvky budou investovány pouze do vylepšení našich stránek, příspěvků, do designu, grafiky, optimalizace, apod. Díky Vám budeme dělat věci lépe! Máte tedy 2 možnosti, jak nás podpořit:


1) Trvalý nebo jednorázový příkaz (bankovní převod)

     Finanční dar nám můžete zaslat prostřednictvím našeho účtu 2001040265/2010 u Fiobanky jednorázovým nebo trvalým příkazem.*


2) On-line platba prostřednictvím karty – GoPay (česká platební brána)

GoPay bezpečná česká platba

Podporujeme rychlé online platby přes bezpečnou platební bránu.

Loga plateb


3) On-line platba prostřednictvím karty – PayPal

paypal banner_100

Zvolte vysi financniho daru:
Podepište se nebo nám nechte vzkaz. Budeme rádi.:

Podrobný návod zde.


     Děkujeme za Vaši podporu! Jakýkoliv dar pro nás bude nejen finanční výpomoc, ale také motivace dělat věci lépe. Pokusíme se Vaši důvěru nezklamat.


Ing. Jiří Samuel

magazín Rady ze života
radyzezivota@gmail.com
Vodní 561/8A
370 01  České Budějovice 4
ikona LIFE (Rady ze života)_40x40

 


IČO: 05274851
Č.účtu: 2001040265/2010


*Platbu převodem upřednostňujeme, neboť služba Paypal má vyšší poplatky 😉 Prostřednictvím příkazu nezaplatí ani jeden z nás. A to se vyplatí!


Poslední aktualizace dne: 03.11.2016